Launch demo modal
erm mühendislik

ERM MÜHENDİSLİK

Bakış AçısıDİNAMİK TECRÜBE
Erm Mühendislik kurucuları ve çalışanları ile birçok alanda proje ve uygulama konusunda  müşteri memnuniyeti ile proje tamamlama becerisine sahiptir.Müşteri memnuniyeti gururumuzdur.
 


DOĞRU TEKLİF DOĞRU BÜTÇE
Proje aşamasındaki işlere hazırlamış olduğumuz keşif ve bütçelerle yatırımcıya sürprizler çıkarmamak ve sürekli bilgilendirerek  süreç takibini yapmasını sağlıyoruz.
 

 
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
Müşterilerimiz  ve çalışanlarımız ile uzun süreli ilişkiler kuruyoruz. Şirket avantaj ve tasarruflarımızı müşterilerimiz için de ayrım gözetmeksizin göz önünde bulunduruyoruz.Proje ve uyulamalarımızda ön planda tutmuş olduğumuz kaliteyi uygun fiyat ile yakalama politikamız ile müşterimiz için en uygun olanını tercih ediyoruz.
 DOĞRU ALTYAPI, DOĞRU YATIRIM
İlk yatırım konusunda analizler yaparak, altyapısı doğru ilk yatırımı yeteri düzeyde tutacak çözümler sunuyoruz.
 


İŞ GÜVENLİĞİ ve SAĞLIĞI
Tüm çalışanlarımıza vermiş olduğumuz iş güvenliği eğitimleri ile iş güvenliği malzemelerini kullanma bilincini yerleştirerek güvenli ve sağlıklı çalışma ortamları yaratıyoruz.
 


KENDİMİZİ GELİŞTİRİYORUZ
Hayatın her aşamasında öğrenmenin ve gelişmenin sürekliliğine inanıyoruz. Müşteri memnuniyet ve gereksinimlerine cevap vermek adına teknolojiyi takip ediyor, devamlı araştırıyoruz.Müşteri memnuniyeti gururumuzdur.